RoboApe (RBA) ve Grafik (GRT) Bitcoin’in (BTC) Fiyatıyla Eşleşebilir mi?

0


Kripto para birimleri ile ilgili olarak, Bitcoin’in (BTC) fiyat, bir çok insanoğlunun bilmek istediği ilk şeydir. Aslen, bir çok aradı Bitcoin (BTC) en iyisi kripto para 2022’ye yatırım yapmak. BTC’nin popülaritesine karşın, daha iyi getiri vaat eden birçok başka kripto para birimi var.

Birçok alıcı, 2022’de patlayacak bir sonraki kripto para birimini arıyor ve bunun benzer biçimde birçok en iyi yarışmacı var. Grafik (GRT) ve RoboApe (RBA), hangisi yeni kripto para madeni para piyasasına doğru yol alıyor.

RoboApe (RBA)

RoboApe (RBA) kendisini fütüristik bir meme simgesi olarak markalaştırıyor. Bu açıklamanın içinde açılacak oldukca şey var. Fütüristtir, şu sebeple nadiren tek bir ekosistemde yer edinen çeşitli hizmetler ve ürünler sunar. Bununla birlikte, mem belirteci hareketi tarafınca doğduğu için bir meme belirtecidir.

Görkemli planlarına karşın, RoboApe’in oldukca rahat ve garip bir yaklaşımı var. Hizmetlerini ve ürünlerini toplumu için inşa ediyor. Bu yüzden topluluk odaklı blok zinciri olarak da adlandırılır. proje.

RoboApe topluluğu, blok zincirinde en iyi kullanıcı deneyimini yaratmak için tasarlanmış oldukca sayıda hizmet de dahil olmak suretiyle birçok avantajdan yararlanacak. Bununla birlikte bir mem paylaşımı kültürü ve işlemler için ödüller yaratıyor.

RBA jetonunun benzersiz bir özelliği deflasyonist doğasıdır. Bu, iyi tasarlanmış bir jeton yakma mekanizması vesilesiyle RBA jetonlarının miktarının devamlı olarak azalacağı anlamına gelir. Bu deflasyonist yapının temel faydası, talep artarken RBA token arzının azalmaya devam etmesidir. Netice, jetonun fiyatında devamlı bir artıştır.

Ekosistemin yalnızca topluluğun yararına var olduğundan güvenli olmak için geliştiriciler ek olarak blok zincirine birkaç kaide getirdi. Mesela platform, ekip üyeleri için herhangi bir para kazanma mekanizmasını desteklemiyor. Bu eylemle, ekip üyeleri platforma iyelik iddia edemez yada platforma hakim olması imkansız.

Ek olarak, her sahibinin RBA token, ekosistemin yönetimine katılma hakkına haizdir. Bu, teklifleri oylayabilecekleri ve ek olarak tekliflerini sunabilecekleri anlamına gelir. Bu, RoboApe’i ırk, eğitim geçmişi yada toplumsal statüden bağımsız olarak herkesi kabul eden demokratik bir platform haline getirir.

Geliştirici ekip için para kazanma mekanizmalarını engellemiş olsa da, topluluk odaklı ekosistem, kullananların finansman yaratması için seçenekler içeriyor. Bir seçenek, işlem ücretlerinin tekrardan dağıtılmasıdır. İşlem ücretlerinin yarısı yakılacak, öteki yarısı ise RBA token sahiplerine tekrardan dağıtılacak.

Ek olarak, yaratıcı kişiler ve öteki kişiler, RoboApe Marketplace’i kullanarak NFT’lerini basabilir ve açık artırmaya çıkarabilir. NFT madenciliği için RBA gaz tutarı uygun maliyetlidir ve her insanın NFT trendinden faydalanmasını sağlar.

içinde sağlanan oldukca daha çok özellik vardır RoboApe (RBA) ekosistem. Alıcılar, token ön satışına devam ederken katılabilir. Arkasından, RoboApe platformunda satın almalarını en iyi şekilde iyi mi en üst düzeye çıkaracaklarına dair stratejilerini hazırlamak için teknik incelemeyi inceleyebilirler.

bir kripto para şimdi satın almak için, o süre RoboApe (RBA) ön satış sayfası.

Grafik (GRT)

Grafik (GRT) açık kaynaklı bir blok zinciridir proje geliştiricilerin ve öteki ilgili tarafların çeşitli blok zinciri ağlarından gelen verilere erişmesine izin verir. The Graph halihazırda Curve, Uniswap ve Aave benzer biçimde birçok popüler dApp tarafınca kullanılıyor.

GRT platformun mahalli belirtecidir ve ağda depolanan verilerin güvenliğini sağlamak için kullanılır. Daha çok uygulama benimsedikçe Grafik protokol, jetonun fiyatının yükselmesini bekleyebilirsiniz.

Çözüm

Özetlemek gerekirse, RBA, yeni başlayanlar ve deneyimli yatırımcılar için altcoin pazarından en iyi şekilde yararlanmak istiyorlarsa satın alacakları en iyi kripto para birimidir. Temel özellikleri ve topluluk odaklı planları ile uzun solukta kripto para birimi bitcoin fiyatı için büyük bir rakip.

RoboApe’i (RBA) burada araştırın:

Ön satış: satış öncesi.roboape.io/register
İnternet sitesi: roboape.io
Telgraf: https://t.me/ROBOAPE_RESMİ

mesuliyet reddi: Bu ücretli bir sürümdür. Bu sütunda anlatılan ifadeler, görüşler ve görüşler yalnızca içerik sağlayıcıya aittir ve kesinlikle Bitcoinist’inkileri temsil etmez. Bitcoinist, bu tür içeriklerde mevcut olan bilgilerin doğruluğunu yada güncelliğini güvence etmez. Araştırmanızı yapın ve risk size ilişik olmak suretiyle yatırım yapın.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası