Salı günü Riot Blockchain Inc (RIOT) Hisse Senedini Portföyünüze Eklemelisiniz?

0


Riot Blockchain Inc (RIOT), şu ana kadar sektöründe orta sıralarda içeriyor. YatırımcılarGözlemci. RIOT toplam 35 puan alır. Bu, hisse senetlerinin %35’inden daha yüksek puan almış olduğu anlamına gelir. Riot Blockchain Inc, Teknoloji sektöründe 34. sırada içeriyor. Teknoloji 11 sektör içinde 7. sırada içeriyor.

RIOT’un Genel Puanı 35’tir. Bunun sizin için ne anlama geldiğini öğrenin ve RIOT’taki öteki sıralamaları alın!

Bu oylar ne anlama geliyor?

Hisse senetlerini çözümleme etmek zor olabilir. Tonlarca sayı ve oran vardır ve bunların hepsinin ne anlama geldiğini ve belirli bir kıymet için neyin “iyi” sayıldığını anımsamak zor olabilir. YatırımcılarGözlemci hisse senetlerini sekiz değişik metrikte sıralar. Yatırımcıların anlamasını kolaylaştırmak için puanlarımızın çoğunu yüzdelik dilimlere nazaran sıralarız. 35 puan, hisse senedinin hisse senetlerinin yüzde 35’inden daha çekici olduğu anlamına gelir. Bu sıralamalar, hisse senetlerini kolayca karşılaştırmanıza ve belirli bir firmanın kuvvetli ve zayıf yönlerinin neler bulunduğunu görmenize olanak tanır. Bu, birkaç saniye içinde en iyi kısa ve uzun vadeli gelişme beklentilerine haiz hisse senetlerini bulmanızı sağlar. Kombine puan, hisse senedi performansına kapsamlı bir genel bakış sağlamak için teknik ve temel analizleri ihtiva eder. Ondan sonra analist sıralamalarına yada değerlendirmelerine odaklanmak isteyen yatırımcılar, her bölüm için ayrı puanları görebilirler.

Bugün Riot Blockchain Inc Hisse Senedi Neler Oluyor?

Riot Blockchain Inc (RIOT) hissesi 14 Haziran Salı 14:17 itibarıyla %6,86 artarken S&P 500 %-0,34 düştü. RIOT, 7,983,432 hisse hacminde 4,65$ olan önceki kapanış fiyatından 0,32$ terfi etti. Geçen yıl süresince S&P 500 %-12,18 düşerken RIOT % -85,96 düştü. RIOT, son 12 ayda hisse başına 0.18 dolar kazanmıştır ve 28.01 fiyat-kazanç oranı verdi. Riot Blockchain Inc hissesinin tam Hisse Senedi Raporunu almak için Buraya Tıklayın.

Bilgide Kalınca

Günlük sabah güncelleme bültenimize abone olun ve bilinmesi ihtiyaç duyulan piyasa haberlerini, hareketlerini ve daha fazlasını asla kaçırmayın.

kayıt olduğunuz için teşekkürler! Morning Update haber bültenini almaya hazırsınız

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası