SBF’den açıklama: İyi oyundu, sen kazandın

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, borsa çevresinde son birkaç gündür gelişen olaylardan dolayı takipçilerinden özür diledi.

SBF, 10 Kasım tarihindeki tweet dizisinde “Üzgünüm.  Her şeyi batırdım, daha iyi olmalıydım” sözleriyle krizden dolayı mutsuz bulunduğunu belirtti. CEO, ek olarak takip edenleri ve müşterileriyle mevzuyla ilgili daha sık kontakt kurması icap ettiğini kabul etti.

CEO, likidite krizinin yalnızca internasyonal borsayı etkilediğine ve ABD merkezli bağımsız bir borsa olan FTX.US’in etkilenmediğine açıklık getirdi.

FTX CEO’su, şu anda önceliğin “kullanıcılar için hakikatı yapmak” bulunduğunu söylemiş oldu. CEO, borsanın önümüzdeki günleri likiditeyi artırmaya emek harcayarak geçireceğini açıklasa da, başarı göstermiş olacağına dair güvence veremeyeceğini ekledi.

SBF’nin özür açıklamasında bir gönderi dikkat çekti. SBF, “düşünce alışverişi yaptıkları ortaklardan birine” bildiri gönderdi:

“Düşünce alışverişi yaptığımız ortaklardan biriyle ilgili daha çok konuşmam ihtiyaç duyulan bir an gelebilir. Fakat şu anda eleştirilerin odağındayız. Şimdilik diyeceğim tek şey: İyi oyundu, sen kazandın.”

Ne olmuştu?

FTX krizi, borsanın kardeş şirketi Alameda Research’ün sızdırılan bilançosunda birkaç milyar dolar açık tespit edilmesiyle patlak verdi. Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun “FTX Token’larımızı (FTT) satıyoruz” açıklaması, krizi daha da derinleştirdi.

İlginizi çekebilir: Kripto topluluğu Binance ve FTX’in açıklamalarıyla çalkalanıyor

Sam Bankman-Fried, sızdırılan bilançonun FTX için de işlerin yolunda olmadığını göstermesine karşın, “FTX iyi, varlıklar iyi” açıklaması yapmış oldu. SBF, sonrasında bu gönderiyi sildi.

Kullananların borsaya çekim yapmak için akın etmesinin arkasından, FTX çekimleri durdurmak mecburiyetinde bırakıldı. Topluluk içinde ürkü daha da arttı.

Tüm bunların arkasından Binance, FTX’i satın almak için bağlayıcı olmayan antak kalma imzalandığını duyurdu. Ne var Binance, 24 saat geçmeden anlaşmadan vazgeçti.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası