SBF’in mesajlaşma uygulamalarını kullanma yasağına karar çıktı

İflas kripto para birimi değişimi FTP uzantısıeski CEO’su Sam Bankman-FriedAvukatlar, savcılarla anlaşmaya vardı. Bir süredir mesajlaşma uygulamalarını kullanması yasaklanan Bankman-Fried, Signal uygulaması da dahil olmak üzere geçici, şifreli mesajlaşma uygulamalarını kullanmamayı kabul etti.

Ancak anlaşma kapsamında SBF, FaceTime, Zoom, iMessage, SMS, e-posta ve Facebook Messenger’ı kullanabilecek.

Ayrıca Bankman-Fried Naber Uygulamanın belirli koşullar altında da kullanılabileceği belirtiliyor. Bankman-Fried, cep telefonunda SBF’nin tüm WhatsApp iletişimlerini otomatik olarak kaydeden ve güvence altına alan izleme teknolojisinin kurulu olması koşuluyla bu uygulamayı da kullanabilecek.

Bankman-Fried, FTX çalışanlarına ulaşmaya çalışıyor

Bildiğiniz gibi savcılar geçen ay SBF’nin FTP uzantısı VEYA Araştırma Alameda mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla çalışanlarına erişmesini yasaklamıştı. Bu kararın ardından Bankman-Fried’in avukatları devreye girdi.

Savcılar, Signal uygulaması aracılığıyla Sam Bankman-Fried’in, özellikle de FTX’in ABD’li genel danışmanı Ryne Miller’ın ifadesi hakkındaki fikrini değiştirmeye çalıştığını söyledi.

30 Ocak’ta Bankman-Fried’in FTX’in yeni CEO’su John Ray’e ulaştığı ve mevcut veya eski Alameda Research çalışanlarından haber almak istediği bildirildi.

Bununla birlikte, 1 Şubat’ta FTX ve Alameda Research’ün mevcut veya eski çalışanlarla iletişim kurması yasaklandı, böylece SBF yargılanana kadar kefaletle serbest kalabilirdi.

İlginizi çekebilir: ABD Adalet Bakanlığı Silvergate Soruşturması: FTX ile ilişkilerinin araştırılması

SBF ise Aralık ayının sonundan bu yana Kaliforniya’da ev hapsinde tutuluyor. Bankman-Fried’in bir sonraki duruşması önümüzdeki Ekim ayında yapılacak.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası