Shiba Inu (SHIB) yakma oranı yüzde 8.902 arttı

shiba inu (SHIB), kısmen Shiba Inu köpeğini maskot olarak kullanması sayesinde son yıllarda popülerlik kazanan bir kripto para belirteci olarak uzun süredir hayatımızın bir parçası. SHIB for Ethereum’un benzersiz özelliklerinden biri, bazı SHIB jetonlarının yakılmasını veya dolaşımdan çıkarılmasını içeren yakma mekanizmasıdır. SHIB yazma mekanizması oldukça basit çalışır. Dolaşımdaki SHIB jetonlarının belirli bir yüzdesi periyodik olarak yakılarak toplam SHIB arzından düşürülür. Bu yanma, genel arzı azaltarak kalan jetonların değerini artırmayı amaçlamaktadır.

SHIB’in yakılmasının nedeni, esas olarak içinde bulunduğu topluluktan kaynaklanıyordu. SHIBkendini tokenin başarısına adamış geniş ve tutkulu bir topluluğa sahiptir. Topluluk, talebi ve dolayısıyla kalan jetonların değerini artıracak bazı jetonları yakarak kıtlık yaratmayı hedefliyor.

Daha yakın zamanlarda, Shiba Inu “yanmış transferler” kripto takipçisi Shibburn tarafından sağlanan verilere göre, SHIB ordusu son 24 saat içinde dolaşımdaki SHIB arzını kesmede önemli ilerleme kaydetti. Geçen sabahtan bu yana 925.257.980 Shib Inu (SHIB) kurtarıldı ve tüm bu jetonları tek bir jetonun çekilemeyeceği veya harcanamayacağı “yanmış” adreslere gönderdi.

Shiba Inu yanma oranı (SHIB) hızla artıyor

SHIB’yi yakmanın sonuçları hem olumlu hem de olumsuz olabilir. Olumlu tarafı, yanma, kalan tokenler için artan talep ve değere yol açabilir. Bu, SHIB token sahiplerine fayda sağlayabilir ve yeni yatırımcıları piyasaya girmeye teşvik edebilir. Ancak yakma işlemi likidite kaybına da yol açarak SHIB token ticaretini zorlaştırabilir. Ayrıca, çok fazla jeton çok hızlı bir şekilde yakılırsa, token istikrarı için istenmeyen sonuçlarla birlikte genel arzda önemli bir azalmaya yol açabilir.

Ancak bu yanma oranı %8,902 arttı.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası