Social NFT Marketplace Orderinbox Ödüllü Web3’ü Duyurdu

0


Bugün, metaverse için toplumsal NFT (karşılaştırılamaz token) pazarı olan Orderinbox, ödüllü girişimci Rana Taj’ın Büyümeden Görevli Başkan Yardımcısı olarak şirkete katılacağını duyurdu. 2021’de Taj, BC Business’ın 30 Yaş Altı En İyi 30 listesinden biri olarak kabul edildi ve kısa sürede Hurun Global U30’un seçkin genç iş adamlarının izlemesi için 30 Yaş Altı En İyi 30 listesine girdi.

Rana Taj kalibresinde bir girişimcinin ekibimize katılmasından dolayı oldukca mutlu ve mütevaziyim.”— Doğu Taşkıran, CEO, Orderinbox

Pazarlama Teknolojisi Haberleri: Fandom Pazarlama Direktörü Stephanie Fried ile MarTech Röportajı

Taj, lise e-spor girişimi GameSeta’nın kurucusu olarak girişimcilikte erken başarı elde etti. Simon Fraser Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamlarken inşa edilen GameSeta, Ocak 2021’de PlayVersus Inc. tarafınca satın alındı. O zamandan beri bir takım Web3 projesinde yer almaya devam etti. Bir tam hizmet Web3 geliştirme şirketi olan Ctrl + Launch Inc.’in kurucusu olarak Taj, Web3, kripto ve NFT alanında önder olarak deneyimini Orderinbox’a getiriyor.

Orderinbox CEO’su Doğu Taşkıran, “Rana Taj kalibresinde bir girişimcinin ekibimize katılmasından dolayı oldukca mutlu ve mütevaziyim” diyor. “Rana ile kullanıcı edinme kabiliyetlerimizi geliştirmeyi ve 1/1 ve NFT koleksiyonlarını rahat ve erişilebilir bir halde sorunsuz bir halde değiş tokuş edebilen ve satabilen küresel yaratıcılar ve koleksiyonerler topluluğumuzu oluşturmayı dört gözle bekliyoruz.”

Taj, “Blockchain teknolojisi, içerik oluşturuculara – ve sonucunda her insana – yeteneklerinin ve tutkularının gerçek sahipliğini benimsemeleri için benzersiz bir fırsat sunuyor, bu yüzden Orderinbox’a katılma fırsatına haiz olduğum için oldukca heyecanlıyım” diyor. “Orderinbox, NFT’lerin değiş tokuşunu ve satışını rahat ve erişilebilir hale getirmek için tasarlanmış bir toplumsal NFT pazarıdır. İçerik oluşturucular ve markalar, platformumuz içinde ağ tesirleri oluşturarak dünyadaki her insanın bu kapsayıcı yeni ekonominin bir parçası olmasını sağlayabilir. Her ikisi de bu pazarda coşku verici fırsatlar sunan 1/1 içerik oluşturucuları ve markaları dahil etmeye yoğun bir halde odaklandık. Becerilerimi, bağlantılarımı ve deneyimimi Orderinbox’ın büyümesinin ayrılmaz bir parçası haline getirmek için sabırsızlanıyorum.”

Pazarlama Teknolojisi Haberleri: Niçin Sonraki Büyük Pazarlama Fırsatı: Uygulama İçi Satın alan Hizmetleri

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası