SOL Token Fiyat Analizi: SOL Token Arz Bölgesinden Çıktı, Boğa Trendine Devam Edecek mi?

0


  • SOL token fiyatı günlük vakit diliminde kuvvetli bir yükseliş trendinde ve şu anda 106.39 dolardan işlem görüyor.
  • Belirteç, günlük bir vakit diliminde oluşan bir düşen kama yükseliş grafiği modelidir.
  • SOL/BTC çifti, dijital varlığın piyasa değerinde son 24 saatte %0,37 artışla 0,002565 seviyesinde işlem görüyor.

SOL token fiyatı günlük bir yükseliş trendinde ve bununla beraber uzun vadeli arz bölgesinden çıktı.SOL token fiyatı günlük bir vakit diliminde 99.62$’lık Arz bölgesinin üstünde işlem görüyor. Belirteç, günlük bir vakit diliminde daha yüksek düşük ve daha yüksek yüksek formasyonu oluşturur. Şu anda, token haftalık vakit çerçevesinde uzun vadeli bir talep bölgesinde duruyor ve bundan dolayı boğalar desteklerse talep bölgesinden sıçrayabilir ve netice olarak tokenin yukarı doğru hareket etmiş olduğu görülebilir. Sadece token talep bölgesini kırarsa hızla düşebilir. Şu anda, token tüm mühim Üstel Hareketli Ortalamanın (20, 50, 100) altında işlem görüyor ve yukarı doğru hareketlenmeyle karşı karşıya kalabilir.SOL token fiyatı geçmiş tecim haftalarından beri minik bir aralıkta işlem görüyor ve bundan dolayı her iki tarafta da kırılma tetiklenecek büyük hareket. Token şu anda Bollinger bandı göstergesinin üst bandında işlem görüyor. Bollinger bandının aralığı daraldı, bu da önümüzdeki işlem günlerinde dürtüsel bir hareket bulunduğunu gösteriyor. Hacimler azaldı ve dolayısıyla daha azca oynaklık sebebiyle herhangi bir taraftaki momentum uzun süre devam edecek.

SOL token fiyatı, günlük vakit Çerçevesinde düşen kama deseni oluşturuyor

SOL token fiyatı, önceki işlem günlerinden düşüyor ve daha düşük bir dip oluşturuyor. Sadece son zamanlarda token, arz bölgesinin satış baskısına karşın önceki düşük seviyenin üstünde kalmayı başardı. Netice olarak, daha minik bir aralıkta işlem görmeye başladı ve bu da günlük bir vakit diliminde düşen kama modelinin kırılmasına yol açtı.

Hareketli Averaj Yakınsama Iraksaklığı (Boğa): MACD, pozitif bir geçiş sağlamış olduğu için günlük vakit diliminde yükseliş eğilimi gösteriyor. Alıcının (mavi) sinyal hattı, satıcının (turuncu) üst tarafını geçti. Token yeşil trend çizgisinden çıkarsa 138$ ve üzerine çıkabilir. Momentum devam ederse muhtemelen yeni zirveler yapıyor.

Süper trend: Kripto para piyasasındaki son yükseliş, süper trend göstergesini etkilemedi. Göstergeden gelen satış sinyali, kuvvetli düşüş şamdan deseni ile süper trend satın alma çizgisini kırdığı için hala sağlam. Token fiyatı kırmızı süper trend gösterge çizgisinden çıkarsa, göstergenin bir satın alma sinyali verdiği görülebilir. O zamana kadar, bir yatırımcı davranışlarında ölçülü kalmalıdır.

RSI ve ADX günlük vakit diliminde yükseliş işaretleri gösteriyor

SOL token fiyatı daha geniş bir vakit diliminde yükseliş trendinde ve son zamanlarda bir grafik deseni oluşturdu. Belirteç kalıptan ayrıldığında, koparma tarafında büyük bir hareketi tetikleyebilir.

AAverage Yönlü Hareket Endeksi:ADX, son işlem günlerinden beri devamlı olarak düşüyor ve token 138 dolardan reddedildiği için son zamanlarda 40’ın altına düştü. ADX eğrisinin toparlandığı görülüyor ve şu anda yukarı doğru döndü. Bu, fiyat hareketinde bir durma ve fiyat hareketinin yapısında ihtimaller içinde bir değişikliği gösterir.

Göreceli Güç Göstergesi: Belirteç bir yükseliş dönüş paterni oluşturduğundan RSI 49.66’da işlem görüyor. RSI eğrisi 50 yarı yol işaretine yaklaşıyor ve bundan dolayı, 50 işaretini geçtiğinde, tokenin yukarı doğru hareket etmiş olduğu görülebilir ve muhtemelen düşen kama modelinde bir kırılma meydana gelebilir. RSI eğrisi de 20 SMA’yı geçerek önümüzdeki tecim günleri için yükseliş momentumu gösteriyor.

Çözüm

Fiyat hareketine bakılırsa, SOL token fiyatı düşen bir kama yükseliş grafiği modeli oluşturuyor. Teknik parametreler de önümüzdeki tecim günleri için yükseliş ivmesi gösteriyor. Yatırımcı, jeton her iki tarafta da patlayana kadar dikkatli olmalıdır. Tokenin yukarı yönde kırılıp kırılmadığını yada ayıların fiyatı aşağı çekip çekmediğini görmek için kalır.

DESTEK: 99,00 dolar ve 97,00 dolar

REZİSTANS: 138.00$ ve 141.00$

mesuliyet reddi

Yazar yada bu makalede adı geçen kişiler tarafınca belirtilen görüş ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım yada öteki tavsiyeleri oluşturmaz. Kripto varlıklarına yatırım yapmak yada alım satım yapmak, finansal yitik riskiyle beraber gelir.

Andrew Smith’in son gönderileri (hepsini gör)

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası