SolSea Reborn, Solana’da NFT yardımcı programında devrim yaratmak için canlı yayına geçti

0


CryptoSlate kısa süre ilkin SolSea, ALL.ART ve NFT yardımcı programının geleceği hakkında konuşmak için SolSea’nin kurucusu Vito ile görüştü. Sohbetimizin videosu yayınlanacaktır. KENAR yakın gelecekte üyeler.

SolSea Reborn lansmanı

Solsea.io ana sayfası

Ek olarak bugün 30 Haziran’da Vito ve ALL.ART’taki ekibi, NFT yaratıcıları ve koleksiyoncuları için bir takım yeni ve coşku verici bilhassa beraber SolSea Reborn’u piyasaya sürdü. Amaç, “dönüştürücü bir pazar yeri, tecim, eğlence, kullanım ve metaverse’lerin geleceği ile oyunun birleştiği benzersiz bir yer” yaratmaktır.

VIto kısa süre ilkin CryptoSlate’e “tam NFT pazarı aslına bakarsak hemen hemen başladı” ve “NFT yardımcı programının ve uygulamalarının gerçek potansiyeli hemen hemen ortaya çıkmadı.” Reborn özellik seti, SolSea’yı NFT endüstrisinin ön saflarına yerleştiriyor. Vito, SolSea ve ALL.ART’ın

“Yeni kullanım durumlarının uyanışına odaklanarak, yalnızca NFT ticaretinin değil, bununla birlikte kullanım ve keyfin anlatısını da araştırdı. Yaratıcıların, yaratımları çevresinde NFT’ler şeklinde dönen ve gelişen kendi ekonomilerini başlattıkları yeni bir yol izliyoruz.”

NFT yardımcı programı, Gary Vaynerchuck, NFT’yi Veefriends ile gerçek dünya ödüllerine bağlamanın enerjisini gösterdiğinden beri projelerin mühim bir odak noktası olmuştur. Bununla beraber, OpenSea ve Rarible şeklinde pazar bölgeleri, kullananların koleksiyonlarıyla etkileşim kurmasına izin verecek pek fazlaca özellikten hala yoksundur. NFT pazaryerlerinin odak noktası, yardımcı programın kilidini açmak için kullanılan üçüncü taraf uygulamalarla tecim, açık artırmalar ve fiyat keşfi olmuştur. SolSea, açılabilir içerik, analitik ve %0’a varan ücretler vasıtasıyla bir NFT platformuna daha fazlasını getirmeye çalışır. Sadece Reborn, cüzdan ve web3 özelliklerini direkt platforma getiriyor.

İlk 100 sanal gerçeklik NFT sanat fuarı

Tekrardan doğan özellikler

Reborn için bir takım yeni özellik eklendi;

 • Tecim için giriş gerekmez
 • Yeni İçerik Oluşturucu Panosu – Yaratıcınızın profilini, NFT’lerini ve Koleksiyonlarını yönetmenin yeni ve kolay bir yolu – doğrusu, Yaratıcılar için yeni bir ev!
 • Kategoriler ve Alt Kategoriler – artık kategorilere ayrılmış fazlaca çeşitli NFT koleksiyonlarını keşfederek ilgi alanlarınızı kolayca bulun.
 • Kaydırmalı Cüzdan – kesintisiz gezinmeye ve keşfetmeye devam ederken tüm NFT’lerinize genel bir bakış elde edin.
 • Teklif verme, Toplu listeleme, listeden çıkarma, fiyat değişiklik yapma – aynı anda birden fazla NFT’de fiyatı teklif edin, listeleyin, satın alın ve değiştirin.
 • Alışveriş sepeti – direkt alışveriş sepetinden birden fazla para biriminde birden fazla NFT satın alın!
 • Tam Solana Analitiği – Solana blok zincirindeki herhangi bir NFT yada koleksiyonla ilgili tüm istatistikleri gerçek zamanlı olarak öğrenin.
 • Canlı darphane – Canlı darphaneleri takip edin ve hemen hemen hiçbir yerde listelenmemiş olsa bile, Solana’da gerçek zamanlı olarak basarken her bir NFT’ye bir teklif verin.
 • Token takası – Tokenları süratli ve direkt @JüpiterExchange tarafınca desteklenen SolSea üstünde değiştirin
 • İçerik Oluşturucuları Takip Edin ve Koleksiyonlara Abone Olun – en sevdiğiniz İçerik Oluşturuculardan ve Koleksiyonlardan bildirim alın.
 • Daha düşük işlem ücretleri – %2’den %0’a – Pazar yeri ücretini %2’ye düşürdü. Ek olarak, yeterince $AART jetonu yatırarak, pazar yeri ücretini sıfıra indirebilirsiniz!

SolSea’nin geleceği

Bu özellikler yardımıyla SolSea ve ALL.ART, inşa etmeye kesin olduklarını doğruladı.

bu dönüşümün gerçekleşmesini sağlayacak bir omurga. NFT’lerde yalnızca daha iyi NFT standartları, daha ilgili meta veriler, lisans anlaşmaları oluşturmakla kalmıyor, bununla birlikte NFT varlıklarının uygulamalara, oyunlara ve hizmetlere daha geniş ve daha kolay entegrasyonunun kapılarını açan tak ve çalıştır 2B ve 3B standartları da hazırlıyoruz. ”

Vito ile yaptığımız görüşmeden, gelecek aylarda daha da coşku verici özelliklerin ekleneceğini öğrendik. CryptoSlate bu özellikler hakkında mümkün olan en kısa sürede rapor verecektir. Sadece, şimdi gözler Reborn lansmanına ve ALL.ART’ın “hem içerik oluşturucular hem de toplulukları için bir sonraki NFT uygulaması düzeyi için inşa edilmesi” üstünde olacak.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası