Son 24 saatin kazananı SEC’ten onaylı Stacks (STX) oldu

Kripto para piyasası, birbiri ardına SEC davasıyla çalkalanıyor. Binance ve Coinbase aleyhine farklı nedenlerle açılan iki ayrı davada 10’dan fazla kripto para menkul kıymet olarak kabul edildi. Bunlar arasında Solana (SOL), Cardano (ADA) ve Polygon (MATIC) gibi piyasa değeri açısından ilk 10’da yer alan isimler yer alıyor. Ekosistem bu haberle coşarken, bir kripto para birimi yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti. 2019’da SEC yeşil ışık yaktı Piller (STX)son 24 saatte artış kaydeden isimlerden biri oldu.

Yığınlar (STX) ilk 100’de en yüksekti

CoinMarketCap’in verilerine göre, şirketin Blockstack adlı kripto para birimi Stacks (STX), son 24 saatte ilk 100 kripto para birimi arasında en hızlı yükselen kripto para oldu. Öte yandan TradingView’de son 24 saatin yükseliş trendine bakacak olursak %12,16 artışla 0,6049 dolardan 0,6785 dolara çıktığını görüyoruz.

O zaman neden? Ne oldu STX uzantısı, son birkaç saattir yükselişte olan kripto para birimi oldu mu? Tahminlere göre bunun altında SEC yer alıyor.

Biraz geriye gidersek, Blockstack’in STX’i, 2019’da Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) bir dijital token teklifi için onay alan ilk ve tek kripto para birimiydi. Daha sonra, alınan onaylarla STX, 23 dolarlık bir token arzı topladı. SEC Yönetmeliği A+ finansman turu kapsamında milyon.

O zamanlar Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bireysel yatırımcılar ilk kez saniye 4.500’den fazla kişi ve kuruluş tarafından onaylanan bir token arzına katıldı. Yatırımcılar arasında Union Square Ventures, Lux Capital, Recruit Holdings, Arrington Capital, Hashkey Group, Fenbushi Capital, Frontier Ventures ve Spartan Group yer aldı.

Round A+ finansmanı, ön finansman ihtiyacı olan startup’lar için hazırlanan bir tür halka arz olarak tanımlanabilir. Bu arada Blockstack, o sırada SEC onayını almanın 10 ay ve yaklaşık 20 milyon dolar sürdüğünü açıkladı.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası