Sorare NFT, yüksek performansı göz önüne alındığında uzun vadede BAYC ve MAYC’yi yenecek mi?

0


Sorare adlı daha azca malum Ethereum tabanlı NFT koleksiyonu, geç NFT pazarında büyük adımlar atıyor. ‘Satış hacmine nazaran NFT koleksiyon sıralaması’ grafiğinin zirvesinde yer aldı. Hatta Bored Ape Yacht Club’dan daha çok satış kaydetti. [BAYC] ve Mutant Ape Yat Kulübü [MAYC] bir araya getirin.

Vay canına! Bu oldukça büyük bir sıçrama

Şunu sorabilirsiniz: Ethereum tabanlı NFT koleksiyonunun çevresinde niçin bir satış heyecanı var? Sorare, resmi blockchain oyuncu kartlarını takas edebileceğiniz bir düşlem futbol oyunudur. Oyun, Liverpool ve Real Madrid dahil olmak suretiyle 250’den fazla resmi lisanslı kulübe haizdir.

Koleksiyon, son gün 4.044 alıcı görmüş oldu. Sadece, BAYC ve MAYC sırasıyla sekiz ve 17 alıcı kaydetti. Bu, yatırımcıların Sorare NFT koleksiyonuna artan ilgisini temsil ediyor.

Kaynak: CryptoSlam

Ek olarak, Mayıs ayında Sorare, Major League Baseball ile bir düşlem beyzbol NFT oyunu başlatmak için bir antak kalma yaptığını duyurdu.

Sürpriz bir halde, Sorare CEO’su Nicolas Julia, futbol sansasyonu Kylian Mbappe’yi imzalamayı başardı. Julia, bir tweet’te şunları söylemiş oldu:

“Kylian bizim hususi, uzun vadeli Büyükelçimiz ve hem de büyük bir Yatırımcı haline geliyor. Beraber Sorare’yi milyonlarca hayrana ulaştıracağız. Kylian, dünyanın dört bir tarafındaki spor hayranlarını oyunculara ilişik bir oyun deneyimi çevresinde birleştirme misyonumuzu hızlandıracak.”

Antak kalma, imzanın fiyat çizelgeleri üstündeki tesirini hızla gösterdi. Koleksiyonun çeşitli ölçütleri o zamandan beri etkisinde bırakan rakamlar yayınladı. Piyasadaki aşağı yönlü rüzgarlara karşın, Sorare Haziran ayında yüksek satışları korumayı başardı.

Ethereum tabanlı koleksiyon, Haziran ayında 26.469 benzersiz alıcı ve 20.2 milyon doların üstünde satış kaydetti.

Kaynak: Sorare/ CryptoSlam

Koleksiyon, NFT pazarının son zamanlarda canlanmasıyla desteklendi. Daha geniş pazar düşüşünün peşinden, NFT pazarı da bir gerileme yaşadı. Sadece, son zamanlarda, NFT satışları büyük blok zincirlerinde patlama yaşıyor. Bu koşullar, Sorare şeklinde iddialı projeler için ideal olacak.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası