SourceLess Bitcoin Bükreş 2022 Konferansına Katıldı

0


BÜKREŞ, Romanya, 06 Haziran 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — SourceLess projesi Romanya’nın cenup doğusundaki Köstence şehrinde başladı ve insanların kim olduğumuzu öğrenebilecekleri ilk etkinliğimizi Romanya’da yapmak istedik.

Bitcoin Bükreş etkinliği zamanı bir yerde gerçekleşti. Etkinliğin yeri, ikonik bir mimari başyapıt, daha doğrusu 100 yıldan uzun bir süre ilkin Marmorosch Bank’a ev sahipliği icra eden The Marmorosch Bükreş, İmza Koleksiyonu. Marmorosch otel binası zamanı, Güzel Çağ’da yada La Belle Epoque’da ortaya çıktı.

SourceLess’in adı, sağlam yapı elde eden firmalar ve konumlarla ilişkilendirilmek içindir. Bu tür bir etkileşim bizi Qommodity’deki, insanların ve işletmelerin çözüm üretebilecekleri ve hayatlarını daha iyi hale getirebilecekleri somut çözümler geliştirdiğimiz ortaklarımıza yaklaştırır. Attığımız her adımı açıkça bildiğimiz için beraber güçleniyoruz.

Konuşma, blockchain ekosistemindeki teknik yeniliklere odaklanıyor ve uzayda çalışan araştırmacıları ve uygulayıcıları bir araya getiriyor.

Sektörlerinden bağımsız olarak, Blockchain Event’deki blockchain analistleri, teknoloji uzmanları ve geliştiriciler, blockchain’in işletmeleri için niçin mühim bulunduğunu anlayabilirler.

Blockchain dağıtımlarının güvenliğini ve ölçeklenebilirliğini geliştirmek için merkezi olmayan protokollerin, resmi yöntemlerin ve ampirik analizlerin uygulanmasıyla ilgileniyoruz.

Hedefimiz, katılımcılara bir web3 ortamında daha azca maliyet ve daha yüksek hız ile güvenli bir halde gezinmenin ne kadar kolay olabileceğini göstermekti.

Tüm güvenlik sorunlarını çözmek için SourceLess, geliştiricilerin daha güvenli bir ortamda özgürce oluşturabilecekleri temiz bir interneti destek sunar.

Bitcoin Bükreş’in amacı, mahalli topluluğu, kripto para liderlerini, iş profesyonellerini ve yeni başlayanları esin vermek, sosyalleşmek ve birbirlerinden öğrenmek için bir araya getirmektir.

SourceLess: Her insana ve her yere açık olan, kendi ekosistemlerini süratli, kolay ve güvenli bir halde meydana getirmeye müsaade eden bir web oluşturmaktır. Her insan, sıfır ücretle tüm blok zincir ağlarıyla entegredir.

SourceLess, Dağıtılmış Defter, Eşler Arası bağlantılar ve Str. Her insanı ve her mevcut Blockchain’i bir Web3 platformunda birbirine bağlamak için hesap tanımlayıcısı olarak tesir alanı, SourceLess Platformu altında ilk Dünya Çapında Blockchain’i yaratır.

www.sourceless.io

Qommodity: Çağdaş dünya ile insanların eğitim, temizlik ve sıhhat hizmetlerine erişiminin olmadığı dünyayı birleştiren yapbozun noksan parçası.

Yer kaynaklarının tokenleştirilmesi metodolojisi yardımıyla Qommodity, bu kullanılmayan kaynakları parasal sistem içinde para kazanmaya uygun hale getirerek insanlık tarihindeki en büyük servet geçişini gerçekleştirebilmektedir.

www.qommodity.io

—–
Kaynaksız Blok Zinciri
www.sourceless.io
[email protected]

İlgili Resimler

Fotoğraf 1: SourceLess Blockchain ve Qommodity, Bitcoin Bükreş 2022’de

Bu içerik Newswire.com’daki basın bülteni dağıtım hizmeti vesilesiyle gösterildi.

  • SourceLess Blockchain ve Qommodity, Bitcoin Bükreş 2022’de

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası