Spine Injury Solutions Robert Brilon’u Yeni Görevli Olarak Atadı

0


Costa Mesa, CA, 21 Nisan 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — Omurga Yaralanma Çözümleri, Inc. [OTCQB: SPIN] (“Şirket”), kendini kripto para madenciliği ve veri merkezlerine odaklanan bir takım yeşil enerji çözümleri sağlamaya adamış küresel bir teknoloji çözümü sağlayıcısı, bugün Robert Brilon’un Yönetim Kurulu’na (“Kurul”) atandığını duyurdu. Roy Bao’nun Baş Teknoloji Sorumlusu olarak atanması. Bay Brilon bununla birlikte Firmanın Mali İşlerden Görevli Başkanıdır.

14 Nisan 2022’de William F. Donovan, MD ve Peter L. Dalrymple’ın Şirket Yönetim Kurulu’ndan çekilme etmelerinin arkasından, Yönetim Kurulu Robert J. Brilon’u Yönetim Kurulu üyesi olarak görevlendirdi.

Bay Brilon, Ekim 2001’den bu yana, Şirket ile Bitech Madencilik hissedarları içinde bir Hisse Değişiklik Anlaşmasının imzalanmasıyla 31 Mart 2022’de hissedarları Şirkette denetim hissesi elde eden Bitech Mining Corporation’ın Finans Direktörü olarak vazife yapmaktadır. Bay Brilon, halka açık birkaç şirkette CFO, CEO ve öteki yönetici rollerinde hizmet veren kapsamlı finansal ve operasyonel deneyime haizdir. Bay Brilon, akıllı ev ve akıllı kent uygulamalarına yönelik bir dijital dönüşüm teknolojisi şirketi olan Iveda Solutions’ın CFO’su olarak da vazife yapmaktadır; New Gen Management Services Başkanı ve CFO’su; Vext Science’ın yönetim kurulu üyesi; CFO ve bir beyin dalgası optimizasyonu yazılım lisanslama ve donanım şirketi olan Brain State Technologies’in Genel Müdür Yardımcısı. Ek olarak Bay Brilon, ticari ve hafifçe askeri helikopter üreticisi MD Helicopters’ın CFO’su olarak vazife yapmıştır. Ek olarak, daha ilkin patentli elektronik anahtar teknolojisini lisanslayan ve dijital kalem teknolojisi üreten bir şirket olan Duraswitch olan InPlay Technologies’in CEO’su, Başkanı ve CFO’su olarak vazife yapmış oldu. Bay Brilon daha ilkin Gietz Master Builders’ın CFO’su ve Rental Service Corp’un Kurumsal Kontrolörü, CFO’su ve DataHand Systems Operasyonlarından Görevli Başkan Yardımcısı ve Go-Video’nun CFO’su olarak vazife yapmıştı. Bay Brilon, sertifikalı bir mali müşavirdir ve McGladrey Pullen, Ernst and Young ve Deloitte ve Touche dahil olmak suretiyle birçok önde gelen muhasebe firmasında çalışmıştır. Bay Brilon, Iowa Üniversitesi’nden İşletme alanında Lisans derecesine haizdir.

14 Nisan 2022’de Şirket ek olarak Roy Bao’yu Baş Teknoloji Sorumlusu olarak atadı. Bu görevde Bay Bao, firmanın Bitech Intellisys-8 teknolojisini kripto para madencileri ve veri merkezleri operatörlerine dağıtmak, yeni bir ürün yol haritası tanımlamak, ek gelir kaynakları sağlamak, işe almak ve planlı bir planı yönetmek için uygulamak için bir plan geliştirecek. mühendislik vazife gücü ve kripto para birimi madenciliği ve veri merkezlerine odaklanan Şirket için yeni ürün hatları geliştirmek. Bay Bao, Yeşil Enerji sektöründe, karmaşık mühendislik projelerini yönetme kaydıyla derin bir teknik bilgiye haizdir ve temiz, uygun maliyetli enerji üretimi ve depolanmasını içeren projeler de dahil olmak suretiyle karmaşık teknik konuların kolaylaştırılması, yapılandırılması, görüşme edilmesi ve sonuçlandırılmasında liderlik göstermiştir. enerji verimliliğini çoğaltmak için tasarlanmış çözümler. Bay Bao, 30 yılı aşkın bir süredir Cisco Systems, Fujitsu Network Communications, Alcatel Network Systems benzer biçimde şirketlerde teknoloji girişimcisi, geliştiricisi ve yöneticisidir. Bay Bao, her ikisi de Texas Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği alanında Lisans derecesi, Summa Cum Laude ve Elektrik Mühendisliği alanında Yüksek Lisans derecesi aldı.

Bay Robert Brilon, varlıklı bir halk kitlesi getiriyor şirket üst yönetimi tecrübe çeşitli sanayi sektörs. buna inanıyorum yalnız irade o katkıda bulunmaya devam et onun tecrübesi ve bilgisi içinde finansalnasadece o ek olarak getiriyor kıymetli yaygın stratejik operasyonel anlayış Yönetim Kurulu üyemiz olarak geliştirmek için gelişme planlar” dedi Firmanın CEO’su Dr. Benjamin Tran. “Bay Roy Bao’ya da hoş geldiniz diyoruz. kim haiz ki Çok büyük mühendislik deneyimi ve yardım etmek için bizlere katılmak için sınırsız vizyon tanımlamak bizim yeni teknoloji yol haritası ve başarmak yeni gelir dönüm noktasıs yolun aşağısında,” Dr. Tran ekledi.

katıldığım için onur duyuyorum pano destek olmak için gelecek bunun kurumsal gelişimi oldukca gelecek vaat eden yeşil enerji şirketi”, Firmanın CFO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Robert Brilon’u yorumladı.

tasarım ediyorum benim bağlılık ticarileştirmeye yönelik yıkıcı enerji teknoloji ile sayısız işe yarar uygulamalar. olmayı hedeflediğimiz benzer biçimde en sonraki küresel yeşil enerji çözümünün lideri için kriptopara birimi madencilik ve öteki endüstri sektörler, ben oldukca bu vizyonerin bir parçası olmaktan mutluyum Bitek ekip.” CTO Roy Bao belirtti.

Omurga Yaralanma Çözümleri Hakkında

Spine Injury Solutions, Inc. (OTCQB: SPIN), Bitech Mining Corporation’ı (Bitech) satın alarak, kripto para madenciliği ve veri merkezlerine odaklanan bir yeşil enerji çözümleri paketi sunmaya kendini adamış küresel bir teknoloji çözüm sağlayıcısıdır. Kripto para madenciliğinde aşırı yüksek elektrik maliyetini çözmeyi hedefleyen Bitech, enerji üretiminde yüksek verimlilik elde eden devrim niteliğindeki ABD patentli kendi kendini şarj eden çift pilli sistem teknolojisi olan, çekirdek teknolojisi Tesdison da dahil olmak suretiyle Evirontek Entegre Platformunu sunmayı planlıyor. Bitech, bitcoin, ethereum ve öteki popüler kriptolarda küresel kripto madencileri ile iş ortaklıkları arıyor ve Tesdison vesilesiyle karbon kredisi elde etmek için bir kripto para birimi gelir paylaşımı ve teknoloji lisanslama modelini takip ederken, ölçeklenebilir ve modüler bir sistem çözümünü kolaylaştırmak ve uygulamak için katma kıymetli satıcılarla bağlantı kuruyor. herhangi bir ölçekte teknoloji uygulaması. Daha çok data için lütfen www.bitech.tech adresini ziyaret edin.

İleriye Yönelik Açıklamalara İlişkin Uyarı Notu

Bu haber bülteni, beklentileri, planları yada niyetleri (gelecekteki iş yada finansal neticelerle ilgili olanlar benzer biçimde) ve Firmanın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu başvurularında ara sıra tartışılan öteki faktörleri içeren ifadeleri ihtiva eder. Bu beyanlar ileriye dönüktür ve risklere ve belirsizliklere tabidir, bu yüzden gerçek sonuçlar mühim seviyede değişebilir. Bu ileriye dönük ifadeleri “olabilir”, “olmalı”, “beklemeli”, “öngörmeli”, “inanmalı”, “tahmin ediyor”, “niyetli”, “planlamak” benzer biçimde kelimeler ve öteki benzer ifadelerle tanımlayabilirsiniz. Gerçek sonuçlarımız, Firmanın kontrolünde olmayan belirli faktörlerin bir sonucu olarak, bu ileriye dönük beyanlarda öngörülenlerden mühim seviyede farklılık izah edebilir. Şirket, okuyucuları, yalnızca yapıldığı tarih itibariyle geçerli olan bu tür ileriye dönük beyanlara gereğinden fazla güvenmemeleri mevzusunda uyarmaktadır. Şirket, ileriye dönük açıklamaları, bu beyanların tarihinden sonraki vakaları yada koşulları yansıtmak yada beklenen yada beklenmeyen olayların gerçekleşmesini yansıtmak için sonradan revize etme yükümlülüğünü reddeder.

İletişim:
Omurga Yaralanma Çözümleri, Inc.
yatırımcı ilişkileri
Tel: 1.855.777.0888
E-posta: info@bitech.tech

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası