Su Zhu, “Allah dağına göre kar verir” gönderisiyle geri döndü!

Three Arrows Capital Kurucu Ortağı Su Zhu,  FTX ve kriptonun yeni kötü karakteri Sam Bankman-Fried olaylarının ektileri sürerken meydana geri dönmeye çalışıyor şeklinde gözüküyor.

Aylardır sessizliğini sakınan Su Zhu, FTX’in likidite problemi yaşadığını duyurduktan bigün sonrasında, 9 Kasım’da Twitter’da ortaya çıktı.

Zhu, Twitter’da derin metaforlar ile tavsiye vermeye devam ederken,Sam Bankman-Fried ve FTX vakalarını ele alış şeklini de üstü kapalı şekilde eleştirdi.

Zhu, 27 Kasım’da sonraki adımlarını duyurdu ve “yaşam, inanç sistemleri ve mental sıhhat” şeklinde konuların konuşulacağı uzun soluklu video podcast serisi başlatacağını deklare etti.

3AC kurucu ortağı, bir gönderisinde de Tanrı’tan bahsederek Müslüman olmuş olabileceğinin ipuçlarını verdi. Zhu Shu, “Tanrı dağına göre kar verir” ifadelerini kullandı.

Zhu, 22 Kasım’da Bloomberg ile yapmış olduğu röportajda yeni bir alım satım şirketi kurabileceğini ima etmişti. Fonun hem geleneksel finansal varlık hem de kriptoya yatırım icra eden ve tüm piyasa koşullarında makul performans gösterebilecek bir fon olması düşünülüyordu.

Zhu’nun son açıklamaları destekten fazlaca tepki görmüş oldu. Birçok şahıs ise 3AC’deki faaliyetlerinin İslam ideolojileriyle ters düştüğüne dikkat çekti.

Blogger Foobar, “Tanrı faizli kredi hakkında ne söylüyor?” diye sordu.

Bir başka kullanıcı ise faizin şeri kurallara göre “haram” bulunduğunu öne sürdü.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası