Toplam DOGE arzının yaklaşık %25’i Robinhood’da yer alıyor

DogeWhaleAlert’ten alınan verilere göre, en popüler meme tokeni DOGE’nin dolaşımdaki arzının yaklaşık %25’i aracılık platformu Robinhood’da bulunuyor.

Paylaşılan verilere göre Robinhood cüzdanlarında 2.545.216.813 dolar değerinde 33.562.118.427 DOGE bulunuyor. Bu da toplam arzın %24,19’una denk geliyor.

Tesla CEO’su Elon Musk ile özdeşleşen Dogecoin, aracılık platformundaki en popüler kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor.

CoinGecko’nun verilerine göre, DOGE’nin değeri son boğa piyasasında büyük bir artış gösterdi ve varlığın değeri Mayıs 2021’de 0,731578 dolara ulaştı. Varlık şu anda ATH seviyesinin yaklaşık %90 altında işlem görüyor.

Robinhood’ın golü SEC

Şubat ayının son günlerinde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, kripto para birimi operasyonları nedeniyle Robinhood’a dava açtı.

Robinhood, kripto para saklama hizmetleri için düzenleyiciden bir mahkeme celbi aldığını söyledi.

SEC uzun süredir kripto para birimi ile ilgili şirketleri hedef aldığından, bu hareket kripto para topluluğu için sürpriz olmadı.

FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried’in Robinhood’daki eylemleri de tartışma yaratmaya devam ediyor. ABD Adalet Bakanlığı, SBF’nin Robinhood’daki hisselerinin kaybedileceğini duyurdu.

Ancak Robinhood’un kripto para birimlerinden elde ettiği gelir, 2022’nin son çeyreğinde %24 azaldı.

CoinGecko tarafından bu yazı yazılırken sağlanan verilere göre, en popüler meme tokeni DOGE 0,081859 dolardan işlem görüyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası