Total War NFT’leri? Yaratıcı Meclis “endişelerin” farkında

0


SEGA’nın RTS oyun serisinin ihtimaller içinde fanatikleri, Total War NFT’lerini duymak istemiyor, sadece kartlarda olabilirler. Total War: Warhammer III’ün çıkmasıyla beraber geliştirici Creative Assembly, “düşünce farklılıklarının ve endişelerin” farkında bulunduğunu, sadece herhangi bir SEGA NFT planını izlemesi icap ettiğini söylüyor.

NFT’ler oyunlarda sorunlu bir nokta olmaya devam ediyor. Ubisoft ve Konami benzer biçimde yayıncılar muhalefete karşın onları desteklerken Team17, NFT planlarını duyurduktan kısa bir süre sonrasında iptal etti ve ötekiler onlara yalnız bir aldatmaca diyor. SEGA herhangi bir hususi plan açıklamadı sadece son zamanlarda yeni oyunlarının bu tarz şeyleri kullanabileceğini önerdi ve bu senenin başlarında “SEGA NFT” kaydetti.

Creative Assembly’nin sahibi SEGA’dır ve Total War: Warhammer 3 kampanya tasarımcısı Mark Sinclair, 3DJuegos ile yeni bir röportajda (Google Translate vasıtasıyla), yayıncının NFT’ler hakkında birkaç şey söylediğini kabul ediyor ve sonunda “ne [SEGA] yapılır” diyor. Sadece Creative Assembly, NFT’ler hakkında “haiz oldukları çevresel tesir konusunu” araştırıyor ve “her insanın düşünce farklılıklarını ve endişelerini anlıyor”.

3DJuegos’a bakılırsa Sinclair, NFT yaşamına girmenin körü körüne yapılamayacağını ve son aşama dikkatli bir halde yapılması icap ettiğini de ekliyor – sadece internet sayfası yalnız tasarımcının yukarıda söylediklerine dayanarak başka sözcüklerle yorumlanıyor olabilir. Her iki durumda da, gelecekte Total War NFT’lerini görüp görmememiz sonunda SEGA’nın sonucu benzer biçimde görünüyor.

Her neyse ki NFT değiller fakat yakında Total War: Warhammer III’e gelecek oldukca sayıda DLC genişletmesi var.

Total War: Warhammer III Total War: Warhammer III Mütevazı 59.99$ Şimdi oyna Network N, uygun satışlardan bağlı kurum komisyonu kazanır.

Cevap bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası