Uniswap’in çatı şirketi Uniswap Labs, 165 milyon dolar yatırım aldı

Popüler merkeziyetsiz borsa Uniswap’in çatı şirketi Uniswap Labs, gerçekleştirdiği yatırım kampanyasının ikinci turunda 165 milyon dolar fon topladı. Polychain Capital liderliğinde meydana gelen yatırım turuna; a16z crypto, Paradigm, SV Angel ve Variant da katıldı. Toplanan yatırım fonu sonrası firmanın değerlemesi, 1,66 milyar dolara terfi etti.  
Aktarılan detaylara bakılırsa; yatırım turunun arkasından Uniswap kurucusu Hayden Adams, Uniswap’in resmi web sitesi üstünden yapmış olduğu bir paylaşımda toplanan fona ilişkin değerlendirmelerde bulunmuş oldu. Adams, paylaşımında toplanan fonun kolay ve güvenli merkeziyetsiz borsa hizmetini dünya genelinde daha da fazla sayıda insana ulaştırmalarına destek olacağına işaret etti.  
Uniswap, bugüne dek 1,2 trilyon dolarlık işlem hacmine ev sahipliği yapmış oldu  
Öte taraftan; 2018 senesinde kullanıma sunulan Uniswap, 2020 senesinde gerçekleştirdiği ilk yatırım turunda 11 milyon dolar fon toplamıştı. Platform, bugüne dek 1,2 trilyon dolarlık işlem hacmine ev sahipliği yapmış oldu.  

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası