YoHunt, kendi yerel token’ı Yoken’ı ön satışa açtı

Merakla beklenen “Oyna-Kazan” oyunu YoHunt, kendi yerel token’ı Yoken’ı ön satışa açtığını duyurdu. Artırılmış gerçeklik tabanlı oyunun, 2023 senesinde piyasaya sürüleceği ifade edildi. Oyunda, oyuncuların zombi avına katılacaklarının da altı çizildi. 

Aktarılan detaylara bakılırsa; oyun tutkunları, Yoken ile YoHunt’ta uygulama içi satın alımlar yapabilecek. Bu satın alımlar, kabiliyetleri iyileştirmeye ve oyunda nadir görülen sanal zombileri bulma olasılığını artırmaya destek olacak. Queen E, oyunun en nadir görülen ve kıymetli zombilerinden biri olacak. Yoken’ın kıymetini ise oyunun gelirleri belirleyecek. 

Oyundaki tüm zombilerin NFT versiyonları da bulunacak

Öte taraftan; YoHunt oyuncuları, Pokemon Go oyunundaki şeklinde akıllı telefonlarını kullanarak zombileri bulmak, yakalamak ve takas etmek suretiyle oyuna katılabilecek. Oyundaki tüm zombiler, öteki oyuncularla takas edilebilen NFT’lerden oluşacak. 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası