yüzde 75’e yakın kayıp var!

Cenup Kore’nin en büyük kripto para borsaları, WEMIX’i (WEMIX) kafa karışıklığına yol açan yanlış bilgiler sağlamış olduğu iddiasıya delist edeceklerini açıkladılar. WEMIX, oyun şirketi Wemade’in blokzincir platformu Wemix’in mahalli token’ıdır. 

Digital Asset Exchange Alliance (DAXA) adlı kolektiften oluşan Bithumb, Upbeat, Coinone, Korbit ve Gopax 24 Kasım tarihinde sözleşme desteğini feshedeceklerini çıkladılar. DAXA, aayrıca 8 Aralık’ta ise alım satım işlemlerini kaldıracağını duyurdu. 

DAXA, 27 Ekim’de yayınladığı bir yatırım uyarısında WEMIX’in açıklamış olduğu WEMIX dolaşımlarından daha fazlasının bulunduğunu iddia etti. Bunun üstüne WEMIX, bu endişeleri gidermek için DAXA ile beraber emek harcama sözü verdi. 

DAXA tarafınca token’ın delist edilme kararının açıklanmasının arkasından, WEMIX Communication dile getirilen talep ve endişelere içtenlikle cevap verdiğini belirtti. WEMIX, ek olarak DAXA’nın abartılı bir halde dile getirmiş olduğu arz sorunlarını düzettiğini deklare etti ve ekledi: 

“WEMIX ekibi, DAXA tarafınca verilen mantıksız sonucu kabul etmiyor. WEMIX Vakfı’nın şimdiye kadar resmi olarak açıklamış olduğu arzdan tek bir fazlasına haiz olmadığını belirtmemizde yarar var.” 

Token’ın DAXA tarafınca delist edileceği haberlerinin arkasından WEMIX yüzde 75’e yakın kıymet yitirdi ve haberin tercüme gösterim saati itibarıyla 0,379 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. 

Ek olarak Wemade CEO’su Henry Chang’in aylık maaşını sekiz kez WEMIX’e yatırdığı bildirildi. Chang’in geçtiğimiz ekim ayı maaşıyla ise 18.928 tane WEMIX Classic satın almış olduğu kaydedildi. 

Öte taraftan Wemade en oldukça, 200 milyondan fazla kayıtla zirveye ulaşan ve dünyanın en popüler blokzincir oyunlarından önde gelen Mir 4’ü içeren hit serisi The Legend of Mir imtiyazı ile tanınıyor. Şirket, 2 Kasım tarihinde Microsoft ve varlık yönetimi şirketleri Kiwoom Securities ve Shinhan Asset Management’tan 46 milyon dolar değerinde yatırım topladığını duyurmuştu. Chang, ayırca mevzuya ilişkin şu açıklamalarda bulunmuştu: 

“Wemade ve Wemix daha çok ana para çekmek için çalışmalarına devam etmeye ve küresel dijital iktisat platformunu oluşturmak için etken olarak yatırım hayata geçirmeye devam edecek.” 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası