Emlak Katılım şube ağını genişletiyor


Erişilebilir ve müşteri odaklı finansman stratejisi doğrultusunda şube ağını Türkiye genelinde genişleterek müşterilerine geniş bir hizmet ağı sunan Emlak Katılım, 5 yeni şube açarak 107 şubeye ulaştı.

Emlak Katılım, başta gayrimenkul sektörü olmak üzere ekonomik büyümeye ve istihdama katkı sağlayan stratejik sektörlere sürdürülebilir ve erişilebilir finansman modelleri sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Gayrimenkul katılımı; Bursa'da Demirtaş şubesini, İstanbul'da ise Tuzla Sanayi, Bayrampaşa, Beylikdüzü E-5 ve Samandıra şubelerini açtı. Şube ağını genişleten Emlak Katılım, açtığı yeni şubelerle Türkiye genelinde 107 şubeye ulaştı. Emlak Katılım, yönettiği her şubede müşterilerinin farklı finansal ihtiyaçlarına hizmet vererek, Türkiye ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaya devam etmektedir.

Emlak Katılım, katılımcı finansman sisteminin yaygınlaştırılması ve pazar payının artırılması konusunda reel ekonomiye verdiği desteği sürdürürken, orta ve uzun vadede de şube açmaya devam ediyor.

EKOLOJİK KATILIM FİNANSAL KURULUŞU: EMLAK KATILIM

Doğal çevrenin korunması, sürdürülebilir yaşam alanlarının oluşturulması ve iklim değişikliğiyle mücadele konusunda toplumsal bilincin oluşmasına katkı sağlamak için çalışan Emlak Katılım; Şubelerde kullanılan basılı broşürler yerine QR kod sistemini kullanın. Böylece müşteriler istedikleri ürün ve hizmetin detaylarına QR kod sayesinde kolaylıkla ulaşabiliyor.

Hesap açma işlemlerinde imzanın zorunlu olduğu sözleşmeler ve formlar için kağıt sayfaların imzalandığı dönemi geride bırakan Emlak Katılım, müşterilerine kağıt israfını önleyecek kağıtsız bankacılık uygulamasını sunuyor. Hesap açılışı mobil uygulama üzerinden dijital onay ile çok kısa sürede gerçekleşir.

Müşterilerin evden, ofisten veya bulundukları her yerden görüntülü görüşme yoluyla kolayca hesap açmalarına olanak tanıyan Emlak Katılım, aynı zamanda komisyonsuz bankacılık hizmeti de sunuyor. Emlak Katılım Mobil'den EFT/Havale ve HIZLI gibi işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilen müşteriler, kamu bankalarının 20 bini aşkın ATM'si, PTT şubeleri ve ATM'lerden de bankacılık işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyor.


etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir