SunExpress, TURKISH DO&CO ile anlaşma imzaladı


Türk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak girişimi olan SunExpress, catering şirketi TURKISH DO&CO ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Havayolu, tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda SunExpress ikram hizmetlerini sunacak.

TURKISH DO&CO'nun hazırladığı yemek ve atıştırmalıklar artık tüm SunExpress uçuşlarında mevcut. Ayrıca önümüzdeki dönemde yaz sezonuna özel hazırlanan yeni menülerin de misafirlere sunulması bekleniyor.

SunExpress CEO'su Max Kownatzki, anlaşmaya ilişkin şunları söyledi:

“Biz her zaman seyahati daha da keyifli hale getirmenin yollarını arayan bir havayoluyuz. Bu nedenle hem ulusal hem de uluslararası alanda kalitesi ve mutfak uzmanlığıyla tanınan TURKISH DO & CO ile ortak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. “Bu iş birliğiyle yolcularımıza her damak tadına uygun, lezzetli ve çeşitli ikramlar sunarak müşteri memnuniyetini yeni seviyelere taşımaya kararlıyız.”

Türk Hava Yolları dahil 50'den fazla havayolu şirketine hizmet veren TURKISH DO&CO CEO'su Attila Doğudan, şunları söyledi: “Şu anda Türk Hava Yolları dahil birçok havayolu şirketine ikram hizmeti vermeye devam ediyoruz. Artan üretim kapasitemizle SunExpress'i yeni bir müşterimiz ve ortağımız olarak aramızda görmekten gurur duyuyoruz. SunExpress, Türkiye ile Avrupa arasında yarattığı hava köprüsüyle turizm sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Bu işbirliğiyle TURKISH DO & CO kalitesini ve lezzetini daha fazla gezgine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.


etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir