THY'den yeni uçak siparişi | Ekonomi haberleri


Türk Hava Yolları (THY), dört adet Boeing 777 kargo uçağı sipariş etti.

Boeing, Türk Hava Yolları'nın (THY) 4 adet Boeing 777 kargo uçağı sipariş ettiğini duyurdu. Siparişin THY'nin kargo kapasitesine 408 ton ekleyeceği belirtildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Türk Hava Yolları Kargodan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Türk, şunları söyledi: “Kargo filomuzu genişletmeye yönelik bu yeni yatırım, Boeing 777'lerin hava kargo hizmetlerine yönelik artan küresel talebi karşılama kararlılığımızın altını çiziyor. Kargo uçakları sadece operasyonel yeteneklerimizi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz benzersiz hizmet ve verimlilikle lider konumumuzu korurken, küresel hava kargo sektöründe zirveye ulaşmak da stratejik vizyonumuz açısından bir adım daha olacak. Dünya. Dünya.”

Boeing Eurasia'dan Paul Righi, “Türk Hava Yolları ile uzun süredir devam eden ortaklığımızı sürdürmekten ve Boeing 777 kargo uçaklarının eklenmesiyle kargo operasyonlarının genişletilmesini desteklemekten gurur duyuyoruz” dedi. Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı. “Müşteri hizmetlerimizi en üst seviyelere çıkarırken olağanüstü müşteri hizmetleri sunmamıza olanak tanıyacak.”


etiketler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir